C:column2
Logo firmy

Torty

Zakład i sklepy zostały zamknięte

28.04.2012

Torty są rodzajem wykwintnego deseru. Podstawą tortu jest ciasto biszkoptowe, kruche, bezowe czy waflowe przekładane masą, często nasączane. Całość jest polewana i zdobiona. Masa bywa różna począwszy od dżemu, konfitur czy najprostszego kremu poprzez budyń, bitą śmietanę do specjalnych mas i kremów o różnych smakach.

Tort ozdabia się najczęściej polewa czekoladową, marcepanem, kremem, lukrami lub innymi masami cukierniczymi dodając różne elementy dekoracyjne - listki, posypki, kwiatki i figurki z czekolady czy cukru, galaretki, owoce świeże lub kandyzowane.

Tort najczęściej jest okrągły choć kształt zależy od fantazji zarówno cukiernika czy zamawiającego. Wykonujemy torty piętrowe, prostokątne, w kształcie serca, lalki, wózka, samochodu, jeża, misia, piłki, lokomotywy, podkowy, pajaca itp.

Uwaga: przedstawione wzory z powodu ręcznego wykonania należy traktować jako demonstrację możliwości, ostateczny wygląd i kolorystyka zamówionych tortów lub innych wyrobów mogą różnić się od zamieszczonych wzorów.
  Jak zamówić nasz tort:
 1. wybierz interesujący Cię wzór
 2. skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mail
 3. określ miejsce odbioru
 4. wpłać przedpłatę osobiście w sklepie lub na konto wpisując na przelewie co było zamówione i nazwisko pod którym było złożone
 5. odbierz zamówienie (zamówienia powyżej 150zł do 30 km dowozimy własnym transportem)

Nasze dane:
Cukiernia Patrych ul. Podgórna 3, 41-902 Bytom
konto bankowe: 11 1020 2368 0000 2702 0023 2140


 

 • Tort śmietankowy

  Torty okolicznościowe

  Imprezy okolicznościowe są lubianą formą spędzania czasu i nie obejdą się bez tortu, miło jest wywrzeć pozytywne wrażenie na gościach wprowadzając do menu przyjęcia słodkości.

 • Tort 4 piętrowy śmietankowy

  Torty weselne

  W naszej ofercie mamy torty piętrowe, torty prostokątne, torty w kształcie łóżka i rowerku, torty w stylu angielskim i wiele innych. Tort krojony przez młodą parę to tradycja na przyjęciu weselnym bez niego, bowiem nie będzie słodkiego życia dla małżonków.

 • Tort śmietankowy - "Spiderman"

  Torty dla dzieci

  Dla naszych maluchów mamy w ofercie torty o różnych kształtach: jeż, piłka, lokomotywa, lalka, samochód, wózek, miś, podkowa i inne.

 • Tort - otwata książka z fotografią

  Torty komunijne

  Pierwsza Komunia Święta, to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Po uroczystościach kościelnych przychodzi czas na przyjęcie komunijne, miłym akcentem uroczystości powinien być tort z dekoracją komunijną w tradycyjnym kształcie lub otwartej księgi, kielicha czy serca.

 • Tort śmietankowy dla pana

  Torty dla dorosych

  Z uwagi na treść przedstawianych zdjęć oglądać ją mogą tylko osoby dorosłe (tj. powyżej 18lat).

   

  Tort o odpowiednim kształcie na pewno uświetni wieczór panieński, kawalerski i inny.

 
Powered by Quick.Cms