C:column2
Tort - otwata książka z fotografiąTort - otwata książka z fotografiąTort - otwata książka z fotografiąTort - otwata książka z fotografiąTort śmietankowy z wzorem z opłatkaTort - otwata książka z fotografiąTort - otwata książka z fotografiąTort - marcepanowy otwata książka z fotografiąTort - otwata książka z fotografiąTort - otwata książka z fotografiąTort - kielich śmietankowy z fotografiąTort - kielich śmietankowy z fotografiąTort - otwata książka z fotografią

Torty komunijne

Pierwsza Komunia Święta, to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego dziecka. Po uroczystościach kościelnych przychodzi czas na przyjęcie komunijne, miłym akcentem uroczystości powinien być tort z dekoracją komunijną w tradycyjnym kształcie lub otwartej księgi, kielicha czy serca. Na tortach możemy umieścić dowolny obrazek religijny lub wizerunek dziecka wraz z fotomontażem.
Oferowane przez nas torty są przygotowywane według tradycyjnych sprawdzonych receptur, wypiekane w sposób naturalny i bez konserwantów.

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ
Zamówienie na wybrany tort prosimy złożyć co najmniej 3 dni przed datą realizacji w jednym z naszych sklepów, tj.:
- w Bytomiu ul. Podgórna 3
- w Piekarach Śląskich przy ul. Bytomskiej 145.

Uwaga: przedstawione wzory z powodu ręcznego wykonania należy traktować jako demonstrację możliwości, ostateczny wygląd i kolorystyka zamówionych tortów lub innych wyrobów mogą różnić się od zamieszczonych wzorów.
 
    Jak zamówić nasz tort:
  1. wybierz interesujący Cię wzór
  2. skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mail
  3. określ miejsce odbioru
  4. wpłać przedpłatę osobiście w sklepie lub na konto wpisując na przelewie co było zamówione i nazwisko pod którym było złożone
  5. odbierz zamówienie (zamówienia powyżej 150zł do 30 km dowozimy własnym transportem)

Nasze dane:
Cukiernia Patrych ul. Podgórna 3, 41-902 Bytom
konto bankowe: 11 1020 2368 0000 2702 0023 2140


 

 

 


    

    

                                                                                                              

 
Powered by Quick.Cms